Ciekawe prezenty na święto wszystkich dzieci

Co kupić na dzień dziecka (www.taniaksiazka.pl)? Coś, co dziecku będzie sprawiać przyjemność. Śmiało można zapytać dziecka, co to takiego będzie, ale może warto tym razem swoją pociechę zaskoczyć? Wykazać się własną inwencją, dzięki czemu będzie wiadome, że osoba obdarowana będzie miała zdecydowanie większą niespodziankę. Wśród takich prezentów, które są w stanie wywołać efekt “WOW” są książki. Jest tyle interesujących, edukacyjnych treści, że żadna osoba nie będzie miała problemu z wyborem dla dziecka odpowiedniej propozycji.

Tatusiu, czy dziesięć to dużo?

Dzieci kochają zadawać pytania. Niezależnie, czy mowa jest tutaj o dzieciach człowieka, czy też o zwierzęcych dzieciach. Sabine Bohlmann zaprasza do czytania książki o wilkach. Dokładnie, głównymi bohaterami jest tata-wilk i jego syn. W szczególności ten drugi jest wyjątkową gadułą, ale nie można mieć mu tego za złe, ponieważ chyba wszyscy domyślają się, że dzieci po prostu chcą poznać świat. Mały wilczek zadaje swojemu tacie niezliczoną ilość pytań, a tata cierpliwie na nie odpowiada. Może i odpowiedzi nie są tak jasne, jakby to człowiek chciał, ale wilczek coś tam rozumie. A już na pewno rozumie to, że jego tata, bez względu na wszystko, zawsze będzie go bardzo mocno kochał.

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Niezapomniany i uwielbiany przez dzieci bohater, zaprasza do tego, aby poznać jego kolejne, nowe przygody. Marta Galewska-Kustra pokazuje, że Pucio ma jeszcze przed sobą wiele do odkrycia. Tym razem na wsi. Pucio, razem z Misią – swoją siostrą, wybierają się na wieś. A tam przecież wciąż i wciąż dzieje się tyle fascynujących rzeczy, że tak naprawdę ciężko to wszystko opanować. Młodzi czytelnicy wspólnie z głównymi bohaterami będą odkrywać ten fascynujący świat. Do tego, będą mieli doskonałą okazję do tego, aby razem z Puciem i całą resztą występujących tu osób, ćwiczyć wymowę, która przecież nie jest tak łatwa, jak to wszyscy sądzą. Książka, która bawi i uczy, uwielbiana przez dzieci.